KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9366515
nr 936 6515
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Akvarell, Bruno Karlsson (f. 1927), Lofoten, signerad. -75, 31x39
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:18:04
21/1 17:21:36
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson